ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی

به این مقاله چند ستاره میدین؟
[کل: 0 میانگین: 0]

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی: یکی از شبکه های اجتماعی معروف که در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد تلگرام است که این روزها حاشیه های زیادی برای این پیام رسان بوجود آمده است . تلگرام بدلیل سهولت استفاده و امکانات خوبی که دارد بسیار مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است . یکی از مزیت های تلگرام ، استفاده از ربات های تلگرامی برای مقاصد مختلف است . در این مقاله از تیترزندگی ، یک ربات تلگرامی با نام hideitbot@ به شما معرفی خواهیم کرد که برای ارسال پیغام مخفی در تلگرام مورد استفاده قرار می گیرد . با ما همراه باشید .

"<yoastmark

ارسال پیغام مخفی در تلگرام

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که بخواهید یک پیغام را بصورت پوشیده و مخفی برای یک نفر بفرستید بطوریکه شخص دیگری به جز دریافت‌کننده اصلی ، پیام شما را نخواند و یا به طور تصادفی پیغام در قسمت اطلاع‌رسانی‌های شخص دریافت‌کننده مشاهده نشود . این روش در حالت چت عادی قابل استفاده است و نیازی به استفاده از چت محرمانه یا Secret Chat نیست .

برای ارسال پیغام مخفی در تلگرام کافیست وارد صفحه‌ی گفتگو با شخص مورد نظر شوید . حال در قسمت تایپ پیام ، ابتدا نام ربات تلگرامی را نوشته و سپس یک فاصله تایپ کنید و بعد از آن متن مورد نظر خود را بنویسید به این شکل : متن مورد نظر hideitbot@

"<yoastmark

ارسال پیغام مخفی در تلگرام : بعد از اتمام تایپ دو گزینه Send covered text یا Send generic message طبق شکل بالا نمایش داده خواهد شد که نوع مخفی‌سازی را مشخص میکند و باید یکی از این دو را ( که با فلش قرمز رنگ مشخص کردیم )انتخاب کنید تا پیام بصورت مخفی برای فرد مورد نظر ارسال شود .

"<yoastmark

ارسال پیغام مخفی در تلگرام : همان‌طور که در تصویر مشاهده میکنید پیام به صورت مخفی برای فرد ارسال شده است و قابل خواندن نیست . برای خواندن این پیام ، شخص گیرنده پیام باید دکمه‌ی Read را انتخاب کند . بلافاصله بعد از انتخاب این دکمه، متن پیام شما روی صفحه ظاهر می‌گردد .

ارسال پیغام مخفی در تلگرام به کمک یک ربات تلگرامی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر